CBJ sp. z o.o. laureatem Polskiej Wystawy Gospodarczej

Centrum Badań Jakości sp. z o.o. znalazło się w zaszczytnym gronie laureatów Polskiej Wystawy Gospodarczej „Od COP do Gospodarki 4.0” organizowanej przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy.

Polska Wystawa Gospodarcza to wyjątkowe przedsięwzięcie wystawiennicze, powstałe z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy, jako wyraz uznania dla dorobku najlepszych polskich przedsiębiorstw oraz ich wkładu w rozwój polskiej gospodarki. Uroczysta inauguracja odbyła się w Stalowej Woli, w której w 1936r. powstał Centralny Okręg Przemysłowy.

Państwo oparte na silnej, nowoczesnej gospodarce to jest fundament. Tutaj, w Stalowej Woli, widać jak wiele nowoczesnej myśli technologicznej powstaje każdego dnia. W tym miejscu powstają pomysły, które podbijają cały świat –podkreślił Prezydent RP Andrzej Duda.

W wystawie udział wzięło ponad 50 wybranych polskich firm, które dzięki przemyślanej wizji rozwoju i zdolności adaptacji do dynamicznych zmian od wielu lat z sukcesem wpisują się w krajobraz gospodarczy Polski.

CBJ sp. z o.o. zaprezentowało się ze zwycięskim produktem w postaci  innowacyjnych badań przemysłowych i środowiskowych.

Pan Prezydent Andrzej Duda odwiedzając Naszą ekspozycję przekazał wszystkim Pracownikom Spółki i ich Rodzinom serdeczne gratulacje oraz wręczył certyfikat udziału w projekcie PWG. Pan Prezydent RP znalazł także czas na chwilę rozmowy na temat profilu działalności CBJ.