Jesteśmy dumni!

Pracownica CBJ laureatką prestiżowych zawodów
Enea Ironman Gdynia 2023

W dniach 4-6 sierpnia br. w Gdyni odbyła się największa impreza triatlonowa w Polsce – Enea Ironman Gdynia 2023, będąca częścią globalnej serii Ironman.

Z przyjemnością dzielimy się informacją, że nasza Koleżanka Joanna Szczurowska
z Wydziału Badań Jakości WBJ-1 wywalczyła II miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Tak Joanna opowiada o biegu:

– To był nasz debiut na pełnym dystansie więc na początku informacja o odwołaniu pływania trochę nas zasmuciła. Jednak decyzja organizatorów była dla nas w pełni zrozumiała. Mimo okrojonej formuły i trudnych warunków na trasie rowerowej sam start dostarczył nam wielu emocji i wzruszeń. 182 km roweru + maraton (42 km biegu) pokonaliśmy w 11godz. i 31 minut. To szybciej niż sobie zakładałam. Pokonanie dystansu pełnego było moim marzeniem oraz zwieńczeniem kilku lat naszych treningów i przygotowań. O wiele łatwiej było przygotować na taki wyczyn ciało niż głowę; to wiele godzin nieustającego wysiłku (…)

– Przekroczenie mety i usłyszenie legendarnych słów „You are an Ironman!!!” to była absolutna euforia i wielka radość. (…) Oczywiście za rok obowiązkowa powtórka, bo mamy przecież do odrobienia ten dystans, razem z pływaniem.

W dniu 6 września 2023 r. członkowie Zarządu CBJ sp. z o.o. osobiście pogratulowali Pani Joannie osiągniętego sukcesu.

– Fakt, że jest Pani Pracownikiem naszej firmy to powód do dumy i uznania. To także ogromny zaszczyt dla Zarządu firmy kierującego pracami Zespołu, którego jest Pani ważną częścią. Wpływa Pani swoją postawą na Kolegów i Koleżanki naszego Zespołu, za co dziękujemy.

Joasiu – You are an Ironman !!!

Ogromne gratulacje!