Relacja z Festynu Rodzinnego.

W sobotę 30 września młodzi mieszkańcy Lubina wraz z rodzicami wzięli udział w festynie rodzinnym „Szczęśliwa i Bezpieczna Polska Rodzina”.
W ramach tego wydarzenia Spółka CBJ zorganizowała szereg atrakcji dla całych rodzin, ale przede wszystkim dla najmłodszych mieszkańców naszego regionu.
Dzieci wraz z rodzicami chętnie uczestniczyły w konkursach ekologicznych, w których uczyły się, że ich działania maja wpływ na środowisko, w którym żyją, a dbałość o planetę to zadanie dotyczące każdego z nas.
Dużym powodzeniem wśród uczestników cieszyła się Fotobudka, pokaz drona oraz Mobilne Laboratorium, gdzie nasi koledzy przeprowadzali m.in. analizę złota w złocie.
Jednak największym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty chemiczne specjalnie zaprojektowane dla dzieci przez naszą koleżankę z Wydziału WKJ-4, aby pobudzić ich zainteresowanie nauką i umożliwić im eksplorację fascynującego świata chemii. Dla wielu chemiczne eksperymenty i zagadki stały się przygodą, która wciąga w fascynujący świat molekuł i reakcji chemicznych.
Pogoda dopisała, humory również, a całość imprezy zdecydowanie osłodziły cukierki i lizaki ufundowane przez Spółkę CBJ. Wszystkim laureatom konkursów oraz uczestnikom, którzy odwiedzili nasze stoisko gorąco dziękujemy!